Realizace staveb

Rodinné domy

Pořádné bydlení je základem spokojenosti každé rodiny. Naší specializací je práce na právě takových stavbách, které rychle a spolehlivě dotahujeme do konce. Toužíte-li po novém bydlení a rodinném domě, neváhejte a obraťte se na nás a jako mnoha klientům před vámi splníme váš sen.

Do portfolia našich služeb patří jak stavby na klíč, kdy všechno zařídíme od prvního do posledního momentu, tak realizace hrubých staveb nebo dílčích stavebních úprav. Není nic, co bychom na vašem vysněném bydlení nedokázali postavit
či opravit!


Občanské stavby

Naše společnost se soustředí na komplexní stavební služby, což znamená, že se nespecializujeme pouze na soukromé,
ale i na občanské stavby. Nic nám není cizí, takže ať už vaše obec potřebuje cokoli, v našich silách je se k úkolu postavit čelem a bezchybně jej splnit.

Potřebujete zrevitalizovat školu nebo školku? Rekonstruovat nebo nově postavit administrativní budovy, obchody, sportoviště, koupaliště nebo další objekty, které vaše obec postrádá nebo si její stav vyžaduje opravu? Neváhejte a obraťte se na společnost Lábadi, která vaše potřeby promění ve skutečnost!


Průmyslové stavby

Každá stavba potřebuje svoje. Jinak je třeba přistoupit ke stavbě či úpravě rodinného domu, jinak třeba ke sportovišti
a jinak k průmyslovým stavbám; každá z nich ovšem vyžaduje pečlivost, přesnost a skutečné odborníky.

Potřebuje vaše společnost výrobní halu nebo skladovou budovu či jinou plochu nově postavit, případně zrekonstruovat? Dobře víme, jak rychle a spolehlivě ke stavbě přistoupit a dovést ji ke zdárnému konci. A spokojenost vaší firmy je naším hlavním cílem!

LÁBADI

LÁBADI s.r.o.  i  U Školky 722/2, Rohatec

Volejte  +420 602 773 267