1

Zkušený tým
Tým odborníků je nezbytně důležitý pro každou kvalitně odvedenou práci. Naši proškolení dlouholetí zaměstnanci takovými profesionály skutečně jsou. U nás nehrozí najímání neznámých fušérů, všechnu práci svěřujeme jen vlastním a spolehlivým řemeslníkům s dlouhou praxí.

2

Špičkově odvedená řemeslná práce
Chceme být spokojeni s vlastní prací, a proto se jí věnujeme s maximální péčí. Nedbáme času ani námahy, abychom splnili zákazníkovo přání. Pracujeme jen s nejlepšími materiály a odevzdáváme až tu práci, na kterou jsme hrdí. A perfektně odvedená práce je základ všeho.

3

Individuální přístup
Každý zákazník je pro nás stejně důležitý, každému investorovi se dostane té nejlepší péče. V naší společnosti razíme heslo, že nejlepší je osobní přístup. Během několika konzultací společně dojednáme postup i nejlepší řešení a seznámíme vás s každou maličkostí, jež by pro vás mohla být důležitá. Nechceme jednu univerzální šablonu, každý si zaslouží to, co je nejlepší právě pro něj!

4

Předprojektová a projektová příprava
Na všem záleží a nikdy nic nechceme podcenit. Tomu odpovídá i důsledná příprava, jíž se věnujeme s maximální pečlivostí. Realizace zakázky není jen o řemeslné činnosti, ale důkladném naplánování, aby všechno běželo jako na drátkách.

5

Vodo-topo-plyn a elektro se závěrečnou revizí
Troufli byste si na stavební práce, ale nechce se vám do nich proto, že byste během stavby museli řešit vodu, topení, plyn nebo elektřinu? Tomu rozumíme, protože to opravdu není nic jednoduchého. Nechte to proto na nás! Poskytujeme kompletní stavební servis od A do Z, a tak naši zkušení odborníci si s tím snadno poradí včetně závěrečné revize a předají vám k užívání vše již hotové a plně funkční!

6

Zodpovědnost a spolehlivost
Tyto vlastnosti by měly být samozřejmostí, ale jak asi sami dobře víte, setkáte se s nimi bohužel už jen vzácně. Nám však na práci pro vás záleží a právě na těchto rysech si zakládáme! Být zodpovědní při jakékoli práci a spolehliví v každém slově, to jsou naše hesla. Stojí za námi celá řada spokojených zákazníků. Rozšiřte jejich řady i vy a uvidíte!

Rodinné domy

Naší specializací jsou nejen stavby rodinných domů na klíč, kdy všechno zařídíme od prvního do posledního momentu, ale také realizace hrubých staveb nebo dílčích stavebních úprav.

rodinné domy
Občanské stavby

Potřebujete zrevitalizovat školu nebo školku? Rekonstruovat nebo nově postavit administrativní budovy, obchody, sportoviště či jiné objekty? Stavební společnost Lábadi vám v tom ráda pomůže.

občanské stavby
Průmyslové stavby

Každá stavba vyžaduje pečlivost, přesnost a skutečné odborníky. Ať už vaše společnost potřebuje novou výrobní halu, sklad či jinou plochu, spokojenost vaší firmy je naším hlavním cílem.

průmyslové stavby

Stavební společnost LÁBADI

Společnost Robert Lábadi je dlouholetým zkušeným hráčem na stavebním trhu. Pětadvacetiletá historie naší společnosti sahá až do roku 1992, kdy vznikla jako OSVČ se zaměřením na obkladačské práce. Postupně docházelo k rozšiřování firmy společně s jejím zaměřením a brzy se začala orientovat na prováděné celkových stavebních prací a dalších úprav.

V současnosti se jedná o stabilní silnou společnost, která zaměstnává skutečné profesionály ve svých oborech, má za sebou bohaté portfolio spokojených zákazníků a zakládá si na bezchybně odvedené práci.
 

LÁBADI

LÁBADI s.r.o.  i  U Školky 722/2, Rohatec

Volejte  +420 602 773 267

https://www.traditionrolex.com/4